PREMIUM MAXI HEFDAK
Het premium hefdak, maar dan MAXI! Dit prachtige, grote hefdak is een aanwinst voor jouw bus. Een superkwaliteit en super formaat. Meer licht en ruimte in je buscamper.
OMSCHRIJVING
Het premium maxi dak heeft niet alleen uitstekende kwaliteit, maar ook een mooie, gestroomlijnde vormgeving die perfect op het dak van je bus past. De stevige polyester kap is bestand tegen slechter weer en voorkomt staand water dankzij de ronde vorm. Het binnenframe is geïntegreerd in de kap, waardoor vocht geen invloed heeft op de stevigheid.
Het tentdoek is van TenCate, vuil- en waterafstotend en UV-bestendig, en blijft lang mooi. De kruisscharnieren zorgen voor extra stevigheid zonder dat het tentdoek wordt belast (zoals bij een gasveersysteem wel het geval is).
Het premium maxi hefdak is vanaf €1149,- leverbaar uit voorraad.
Zij gingen je al voor
We zijn natuurlijk zelf enthousiast over onze camper hefdaken maar deze zelfbouwers gingen je voor en kwamen er achter hoe handig en makkelijk onze hefdaken te installeren zijn.
Het ziet er super uit, heel blij mee!
Fam Timmerman
VERZINKT OF RVS
Het premium maxi hefdak is leverbaar met scharnieren van verzinkt staal of van roestvast staal (RVS). Verzinkt staal is goed en wat minder duur, maar RVS is de meest duurzame én kwalitatief de beste optie. Leverbaar uit voorraad vanaf €1149,-.
Afmetingen
Het MAXI hefdak is groter dan gebruikelijk en ideaal voor langere en bredere bussen. De maatvoering en de constructie van het dak zijn hierbij het belangrijkst.
De afmetingen van het hefdak zijn als volgt:
- Buitenmaten:
Lengte 171 cm
Breedte 129 cm
- Binnenmaten / zaagmaat:
Lengte 132 cm
Breedte 99 cm
Rondom het zaaggat in de bus is 4,4cm extra ruimte nodig voor de montage van het verstevigingsframe.
Lengte 141 cm
Breedte 108 cm
- Hoogte:
45 – 50 cm extra hoogte in geopende toestand. Deels afhankelijk van de bus. Staan is eigenlijk altijd mogelijk.
Hefdak per merk & type bus
Montage
Wil je het hefdak door CrazyCampers laten monteren? Dat kan! Het hefdak wordt netjes en volledig waterdicht in jouw bus geïnstalleerd in onze werkplaats.
Voordat we een gat in je bus zagen, spreken we alle afspraken met je door. We maken hiervoor een aparte afspraak. We laten zien waar het hefdak komt en inspecteren je bus op schades of andere zaken op het dak die van invloed kunnen zijn op de montage.
De montage prijs voor het Premium Maxi hefdak begint vanaf €800,-. Voor deze prijs zit het hefdak waterdicht en mooi op je bus. We gaan uit van een lege bus: zonder meubels, tussenwand of plafondbekleding. Er zijn diverse opties en mogelijkheden, die we altijd met je bespreken.
Meer weten of heb je vragen? Laat het ons weten!
Let op; het aantal aanvragen voor montage is groot. Wees er dus snel bij om een jouw montage afspraak in te plannen.
Zelf inbouwen
Wil je dit hefdak zelf monteren? Dat kan en mag natuurlijk! We zijn wel van mening dat je voor deze klus wat ervaring nodig hebt. Je verwijdert meer van het dak van je bus dan bij de kleine dakjes. Stevigheid blijft altijd key. We adviseren je graag.
De instructie video’s van het standaard hefdak zijn in de basis uitstekend te gebruiken. Je manier van werken komt deels overeen. Houd rekening met de grotere kap, de grotere zaagmaat én je manier van inkorten.
Een groot voordeel van zelf monteren, is dat je op korte termijn aan de slag kan. Onze hefdaken zijn namelijk uit voorraad leverbaar!